HAKKIMIZDA

logo.png

     2001 yılında Fuar Hizmetleri için çıktığımız bu heyecan verici yolculuğumuzda çözüm ortaklığını yaptığımız/yapmaya aday olduğumuz Fuar Katılımcı Firmaların fokuslandıkları 2 ana hizmeti kusursuz ve seçenekli sunumlarımızla gerçekleştirdik.

   Bunlardan 1.si Eleman Hizmeti idi, 2.si ise İkram ve Catering hizmetleri. Özellikle 2007 yılından beri Firmaların İkram ve Catering hizmetini profesyonel olarak karşılama isteği bize bu iki ana hizmeti birbirinden ayırıp İkram ve Catering hizmetine başlı başına bir iş olarak bakmamız gerekliliğini gösterdi.

   Değişimin ve buna duyulan ihtiyacın değişmeyen tek şey olduğunun farkındayız. Fuarlar, Davetler ve Organizasyonlar için İkram ve Catering Hizmetlerimizi artık Lunch Break adıyla ve markamızla sürdüreceğiz.

   Bilgimizi, Görgümüzü, Heyecanımızı, Değerlerimizi ve Birikimimizi katarak yaklaşık son on yılda olduğu gibi sektörlerinde Lider Firmalara verdiğimiz hizmeti, bir çok yenilerini de ekleyerek Sağduyu, Profesyonellik ve Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti anlayışı ile Lunch Break olarak vermek arzusundayız.

   15 yıllık Fuar&Organizasyon tecrübemiz ve çalışkanlığımıza İkram ve Catering hizmetini de ekleyip her yeni projenizde ilk günkü heyecanımız ile beklentilerinizin üzerine çıkacağımızın sözünü veriyoruz.

nar nar